Приклад мотиваційного листа

Як написати мотиваційний лист?

Як написати мотиваційний лист?

Основною метою мотиваційного листа є зацікавити роботодавця прочитати резюме і пояснити, чому ви хочете працювати в компанії, які переваги ви можете принести, щоб в результаті вас запросили на співбесіду.

 1. У заголовку мотиваційного листа зазначте свою контактну інформацію, потім привітання.
 2. Вкажіть посаду, на яку ви претендуєте і джерело інформації про відкриту вакансію.
 3. Згадайте, чому ви зацікавлені в цій посаді і компанії.
 4. Відповідно до інформації, що міститься у вашому резюме про ваш досвід, поясніть, як ваш досвід і кваліфікація підходять цій роботі.
 5. Зателефонуйте, щоб вас запросили на інтерв'ю і вкажіть час, який вам підходить.    

Кілька порад щодо написання мотиваційного листа

 • Поясніть, чому ви відправляєте резюме.
 • Не посилайте резюме без мотиваційного листа.
 • Розкажіть, як конкретно ви дізналися про вакансію або компанію - флаєр у вашому відділі, веб-сайт, через друга, який працює в організації.
 • Переконайте читача прочитати ваше резюме.
 • Найперше, що побачить рекрутер, це ваш мотиваційний лист, тому він повинен бути дуже добре написаний і спрямований на цього роботодавця.
 • Зверніть увагу вашого роботодавця на елементи вашого професійного профілю: освіта, лідерські якості, досвід, який відповідає вимогам, що пред'являються до роботи, яку Ви шукаєте. Будьте як можна більш конкретним і використовуйте приклади.    

Мотиваційний лист – приклад

Ваші контактні данні
Адреса компанії

Шановний (а) пане (пані),

Вступний абзац: вкажіть, чому ви пишете, як ви дізналися про компанію або вакансію, і основну інформацію про себе.

Другий абзац: ви повинні пояснити, чому ви зацікавлені в цьому роботодавці або виді роботи, яку пропонує роботодавець. Продемонструйте, що ви достатньо поінформовані про роботодавця або вакансію. Вкажіть конкретну кваліфікацію, яка відповідає вимогам, що пред'являються до роботи - зосередьтеся на тому, що ви можете зробити для роботодавця. Це можливість детально пояснити пункти вашого резюме.  Згадайте про те, що ваше резюме додається.

Третій абзац: вкажіть, що ви хотіли б отримати запрошення на інтерв'ю або домовитися про зустріч з роботодавцем і дізнатися більше про робочі місця і планів щодо набору працівників. Скажіть, що ви з радістб надасте роботодавцю необхідну інформацію. Подякуйте роботодавцеві за розгляд Вашої кандидатури.

Чекаю з нетерпінням на співпраці з вами і найкращими побажаннями

Дата та підпис