Аутсорсингова компанія MAURITIUS PRAG s.r.o.

MAURITIUS PRAG s.r.o. - WORKMARKET GROUP

Аутсорсингова компанія MAURITIUS PRAG s.r.o. більше 13 років спеціалізується на реалізації комплексних одиниць виробничих процесів для пивоварних заводів і логістичних центрів, на підставі договору підряду.

Компанія орієнтована на виробничі процеси в харчовій промисловості, логістиці та промисловому виробництві. З моменту свого створення співпрацювала з пивоварними заводами Měšťan (нині Staropramen), Ostravar, Braník, Lobkovický pivovar і Plzeňský prazdroj. У той же час співпрацювала з пивоварнею Popovice, а в Словаччині з пивоварнею Topolčany.

Аутсорсингова компанія виконує завдання замкнутого циклу певного виробництва або замкнутого виробничого процесу.

На підставі договору підряду проводимо для замовника роботи в галузі пивоваріння та солодорощення, що складаються з розпакування нових пляшок, сортування піддонів і бочок, упаковки спеціальних видів продукції, можливо, проведення інших робіт відповідно до вимог замовника, самостійно, без контролю і управління з боку клієнта і за рахунок власних коштів.

Реалізація робіт проводиться при використанні відповідного обладнання, зокрема автоматичних навантажувачів, в приміщеннях клієнта.

Завдяки багаторічному досвіду роботи, ми можемо надати клієнтам якісні послуги на високому рівні. З моменту створення компанії ми працюємо в тісній співпраці з нашими філіями за кордоном.

Завдяки цьому ми можемо забезпечити клієнту без будь-яких труднощів нашу роботу, яку ми виконуємо самостійно за допомогою своїх співробітників. Роботу виконуємо тільки кваліфікованим і належним чином, за допомогою підготовленого персоналу.

Про окремі проекти замовників піклуються досвідчені менеджери, які працюють у пивоварній галузі більше 15 років, протягом яких вони мали можливість дізнатися про роботу пивоварних заводів на всіх посадах. Наші менеджери контролюють роботу співробітників на робочих місцях, у приміщеннях клієнта, керуючи ними з метою реалізації робіт.

Тому ми здатні спілкуватися з замовником на професійному рівні і надавати послуги з урахуванням їх потреб і вимог.

Наша мета полягає в тому, щоб постійно розвивати і поглиблювати наш досвід, який ми можемо передати нашим клієнтам. Якщо ви зацікавлені в наших послугах, будь ласка, зв'яжіться з нами.