Аутсорсінгове агентство Avangarda spol. s r.o.

Аутсорсінгове агентство Avangarda spol. s r.o.

Аутсорсінгове агентство Avangarda пропонує короткострокове та довгострокове надання тимчасового персоналу. Завдяки послугам лізинг персоналу та temporary help агентство надасть своїх співробітників необхідної спеціалізації і кваліфікації на певний термін для досягнення бізнес-цілей компанії.

Аутсорсингова компанія Avangarda займається пошуком та підбором персоналу в Центральній Європі, Східній Європі та країнах Азії з їх подальшим працевлаштуванням на ринку праці Чеської Республіки.

Послуги аутсорсингового агентства Avangarda

Основними напрямками діяльності агентства є:

  • Догляд за дітьми та за людьми похилого віку. Пропонуємо послуги з підбору нянь та доглядальниць за людьми похилого віку.
  • Лізинг працівників сфери прибирання. Пошук прибиральників (прибиральниць) покоївок, персонал для дому, готеля, офісу, промислових та інших об'єктів. Короткострокове і довгострокове прибирання, прибирання ресторанів і офісів.
  • Забезпечення перебування в якості Au-pair. Програми Au-pair є дешевим і простим способом для виїзду за кордон, щоб поліпшити мову і узнати культуру іноземної країни.

Програми для роботодавців

Послуги аутсорсингового агентства також поділяються на окремі програми:

- Manual worker                  - IT worker                - Professional worker                  - Medical worker

Кредо аутсорсингового агентства:

  • Якісний сервіс, надійність, однаковий підхід та підтримка для наших клієнтів і кандидатів. 
  • Багаторічний успішний досвід і знання в галузі управління персоналом є гарантією задоволеності клієнтів і професійного підходу до покладених на нас завдань.

Веб-сайт: www.avangarda.cz