Допомога. Питання та відповіді (FAQ)

Як використовувати сайт Workmarket.cz

Портал з пошуку роботи Workmarket надає широкі можливості для пошуку роботи і реалізації своїх професійних здібностей. Завдяки великій кількості щодня оновлюваних пропозицій роботи, тут кандидати знайдуть актуальні вакансії з усієї Чехії та робочі місця від прямих працедавців і кадрових агенцій.

Виберіть вакансію, що Вас цікавить, з наших пропозицій роботи або скористайтеся розширеним пошуком. Для того, щоб відповідати на пропозиції роботи, Вам необхідно зареєструватися.

Заповніть форму реєстрації, надавши якомога більше інформації про себе та свою професійну кар'єру.

Реєстрація є простою і абсолютно безкоштовною, та забере у Вас небагато часу. Поля, які Ви обов'язково повинні заповнити - шукана посада, ім'я, прізвище, стать, дата народження, адреса, e-mail, телефон, бажане місце роботи, професія.

Також Ви повинні заповнити реєстраційні дані в кінці форми. Якщо після заповнення всіх обов'язкових полів та натиснення на кнопку «Створити новий обліковий запис», система Вас повернула на ту саму сторінку (форму реєстрації), будь-ласка, перевірте попередження про помилки в заповненні форми.

Якщо Ви не знайшли в актуальних пропозиціях тимчасової і постійної роботи потрібну вакансію, пропонуємо Вам заповнити анкету для кандидатів, за допомогою якої Ви будете внесені в нашу велику електронну базу кандидатів.

Поширені питання

Реєстрація