Шукаєте роботу своєї мрії? Робота - Чехія, Європа (Євросоюз, ЄС)

Шукаєте роботу своєї мрії? Робота - Чехія, Європа (Євросоюз, ЄС)

Як шукати роботу на повну зайнятість або де знайти тимчасову роботу В Чехії або Євросоюзі? Як знайти роботу, яка б найкраще відповідала вашим здібностям і навичкам? На ці та інші питання ми з радістю Вам дамо відповідь і запропонуємо ефективне рішення.

Наші компанії, надійні постачальники кадрових послуг, тримають руку на пульсі ринку праці. Ми спеціалізуємося на кожній окремій галузі і кожному окремому ринку, де використовуємо передові технології відбору працівників.

Кандидатам ми пропонуємо цілий ряд робочих місць в Чехії та Європі у різних галузях, тому ми завжди можемо допомогти Вам вибрати роботу, яка найкращим чином відповідає Вашим інтересам і можливостям.

Наша спеціалізація - це, в першу чергу, робітничі та ремісничі професії. Ми пропонуємо широкий спектр вакансій тимчасового працевлаштування, а також роботу на повну зайнятість для:

  • монтажників і вантажників;
  • працівників складу;
  • водіїв високопідйомних візків;
  • технічних спеціальностей;
  • медичних працівників, медсестр;
  • доглядальниць;
  • та інших професій.

Наші консультанти є професіоналами у своїй галузі, і завдяки співпраці з кращими роботодавцями різних галузей Чехії та Європи, кандидатам можуть порекомендувати на що, в першу чергу, потрібно звернути увагу при пошуку роботи.

Незалежно від того, яку роботу Ви шукаєте в Чехії та Євросоюзі, ми завжди Вам запропонуємо найкращі робочі місця по Вашій спеціальності в Європі, будемо надавати підтримку та консультації впродовж всієї Вашої кар'єри. Ми знайдемо для вас достойну роботу в ЄС, як на тимчасову, так і на постійну зайнятість. У будь-який час Ви можете звернутися до наших консультантів, щоб обговорити конкретну пропозицію роботи, Ваш актуальний профіль та перспективи кар'єрного зростання.

На нашому сайті Ви знайдете щодня оновлювані вакансії з усієї Чехії і Європи, постійне і тимчасове працевлаштування.

Для того, щоб мати можливість реагувати на вакансії з нашої пропозиції, Вам спочатку необхідно зареєструватися. Виберіть потрібну вакансію, відреагуйте на неї заповненням реєстраційної форми. Вкажіть максимум інформації про себе і заповніть якомога більше розділів.

Якщо Ви не знайшли в актуальних пропозиціях тимчасової і постійної роботи потрібну вакансію, пропонуємо Вам заповнити анкету для кандидатів, за допомогою якої Вас буде додано до нашої великої електронної бази кандидатів.

Зареєструйтеся на порталі Workmarket і почніть будувати свою кар'єру з нами!

  • Ми підтримуємо ефективну систему винагороди за виконану працю, що є ключем до створення кар'єри.
  • Нашими клієнтами є роботодавці, тому всі послуги для кандидатів безкоштовні.
  • Нашою найбільшою цінністю є людський потенціал і розвиток особистості.

Ви хочете знайти або вже знайшли роботу в Чехії або країнах ЄС? Ми допоможемо Вам оформити робочу шенгенську візу швидко і без зайвого клопоту.


Ви роботодавець і шукаєте постійний персонал або тимчасових працівників на короткостроковий проект? Вас цікавить наша пропозиція послуг у сфері лізингу персоналу? Якщо бажаєте дізнатися більше, будь ласка, заповніть цю форму.